PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017592}

Kaskader

The Fall Guy
7,1 6 646
ocen
7,1 10 1 6646
6,2 18
ocen krytyków
Kaskader
powrót do forum filmu Kaskader

W mojej ocenie film jest świetny, jeśli chcemy zobaczyć niezobowiązujący seans bez głębokich przemyśleń nad życiem. Jeśli ktoś oczekuje od tego dzieła czegoś w stylu Anatomii Upadku czy Strefy Interesów to niech się walnie w głowę.
Bardzo dobrze poprowadzony scenariusz, z idealną moim zdaniem równowagą między komedią, filmem akcji i historią miłosną. Żart był moim zdaniem w sam raz wyważony, zgodny z bieżącymi trendami, co warto docenić.
Na uwagę zasługuje też muzyka! Wiele piosenek nawiązuje bezpośrednio do tego co widzimy na ekranie.
Film nie nudzi, akcja idzie w bardzo fajnym tępię do przodu, daje też odetchnąć. W swojej kategorii, czyli filmów rozrywkowych, z puszczeniem oka do widza, jest to najlepszy film, jaki widziałem do tej pory w tym roku.

Bardzo lubię kino pokazujące tworzenie filmów od kulis, tutaj mamy nawet do czynienia z pewnym paradoksem, bo Ryan Reynolds grający kaskadera sam potrzebował kaskaderów :)

ocenił(a) film na 10
stemirad

świetnie podsumowane. Właśnie wróciłem z kina i się zgadzam w pełni (choć skąd Ryana Reynoldsa wziąłeś to nie wiem. On chyba w tym filmie nie grał?). Co ciekawe wczoraj widziałem wspomnianą Anatomię Upadku i nawet nie pokazali gościa jak upada więc mimo, że mi się tamten też podobał to nie ma podjazdu do tego. Te upadki są jednak pokazane i spektakularne. Polecam!

pinang

Oczywiście miałem na myśli Goslinga, przepraszam o panie Gosling :)

stemirad

Co znaczy: "żart (...) zgodny z bieżącymi trendami"? Jakie są te bieżące trendy? Gdzie one są w filmie?

JohnTheBrave

Też się zastanawiam, co to znaczy zgodny z bieżącymi trendami. . Były sceny zabawne , nawet niektóre bardzo :) ale faktycznie raczej to jednak film przygodowy niż typowa komedia.

JohnTheBrave

Przykładowo cała scena z piosenką Taylor Swift

ocenił(a) film na 6
stemirad

Nie zgadzam się, ani to komedia ani kryminał, najbliżej mu chyba do filmu przygodowego, miał swoje momenty ale ogólnie niewykorzystany potencjał

ocenił(a) film na 6
Idol85

Zgadzam się. Po zwiastunie i świetnych opiniach spodziewałem się czegoś lepszego. A tutaj momentami pojawiał się delikatny uśmiech na twarzy, momentami wciągał w akcję, ale jako całość jakiś taki nijaki.

ocenił(a) film na 7
stemirad

Co to w ogóle za odwołanie do "Anatomii" i "Strefy Interesów"? Kto, choćby patrząc na plakat "Kaskadera", mógłby w ogóle pomyśleć, że będzie to rozrywka intelektualna godna tych dwóch filmów?

stemirad

Fantastyczny film. Nic dziwnego, ze redakcji FW się nie podoba.

stemirad

O ile film super, to już OP nie bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones