PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31475}

Wojownicze Żółwie Ninja III

Teenage Mutant Ninja Turtles III
6,1 3 920
ocen
6,1 10 1 3920
4,7 3
oceny krytyków
Wojownicze Żółwie Ninja III
powrót do forum filmu Wojownicze Żółwie Ninja III

Słaby

ocenił(a) film na 4

O ile część 1 i 2 mogą się podobać, to część 3 jest słabiutka. Inny szczur, żółwie też jakby inne, akcja wygładzona, bardziej dla młodzszych dzieci. Pewnie chcieli poszerzyć publikę, bo oglądali to głównie nastolatkowie, więc złagodzili akcję i stąd większa widownia o dzieci poniżej 10 roku życia. Poza tym ta głupia podróż w czasie i ci Azjaci. Moja ocena tego filmu to 4/10, zasłużenie.
Jeśli chodzi o mnie to ja wolałem zawsze animowane "Wojownicze żółwie ninja" emitowane w latach 90 na TVP2.

ocenił(a) film na 9
Axel

No fakt, żółwie były troszkę inne i szczur też. Nie lubię takich urozmaiceń, ale ogólnie film mi się podobał.

ocenił(a) film na 9
Axel

ja z kolei wolę zdecydowanie tą częśc od żółwi ninja 2. Natomiast jedynka najlepsza :)

Axel

Zgadzam się, chociaż notę daję najniższą bo zawiódł mnie niemiłosiernie w tamtych czasach

ocenił(a) film na 8
Axel

3 czesc zolwi bardzo dobra tez i trzyma poziom moze i troszke nizszy ale i tak jest fajnie ;].Zolwie rulessssssssssss ;].

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

Ale muzyka z filmu do dzisiaj niszczy, choćby nieśmiertelny kawałek Baltimora - Tarzan Boy.

ocenił(a) film na 4
giant enemy crab

Zrobili z tego film dla dzieci, a ja już jako dzieciak mocno się na tym filmie zawiodłem. W połowie seansu powiedziałem tacie, że nie chcę tego oglądać i wolę obejrzeć kolejny raz jedynkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones