PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129948}
6,3 14 015
ocen
6,3 10 1 14015
4,2 6
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Niewiem jak inne osoby ale ja zauważyłem że od jakiegoś dłuszego czasu jest tak że co roku wychodzi pare filmów o termatyce bajkowej i wszytkie w grafice 3D.Od Shreka po Madagaskar,nijąca panna młoda itp.
A teraz przyszedł czas na odswieżone danie jakimi są żółwie ninja.Jak dla mnie akurat te danie mi smakowało,a biorąc pod uwage że kiedyś byłem fanem tych zmutowanych Wojowników ninja (10 lat w stecz) i z tym większą chęcią spędziłem czas wpatrując się w ekran.

Tym razem opowieśc nie ogranicza się tylko do samych żółwi ale do pradawnego wojownika,który popełnił błąd a teraz chce odpokutować swoje winy,a nasi jako obroncy dobra równierz mają swój udział w całej histori.

W tej części równierz dowiadujemy się co znaczy pracować w zespole,i co się dzieje gdy w nim niema spujności i zgody.

Ogułem uwarzam że film jest godny obejżenia,a jak ktoś chce sobie przypomnieć jak z wypiekami za małolata oglądał przygody czterech braci to niema na co czekać.Nie pożałuje.

ocenił(a) film na 9
Imadlo_1985

Nic dodac, nic ujac.Godny obejrzenia nawet z sentymentu.Dla mnie 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones