PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129948}
6,3 14 015
ocen
6,3 10 1 14015
4,2 6
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

I chyba juz nie bedzie. Dla dawnych fanow zolwi to raczej grzebanie w ziemi legendy - nie ma Shreddera, Kranga ani Bebopa i Rocksteady'ego. Nie czuc tego klimatu co kiedys - animacja jest ladna i widowiskowa ale jakas taka pusta. I tak jak juz ktos powiedzial, Donatello (rulez) i Michealangelo robia troche za statystow :(
Natomiast dzieciakom, ktore zolwie widza pierwszy raz w zyciu badz ogladaly serial z 2003r. (dla mnie nieporozumienie) ten film na pewno przypadnie do gustu.

ocenił(a) film na 4
JCVD

Masz rację film niestety bardzo słabiutki. Na trailerze wyglądał wyśmienicie ,a tutaj brak dobrej fabuły wszystko takie strasznie nijakie. Jakieś potwory trochę jak z Warcrafta przedarły się do świata Żółwi o których młody widz nie wie nic ciekawego. Nie ma dla mnie też klimatu z kreskówki czy komiksów, kultowych postaci ani fabuły która by nam wyjaśniła parę spraw. Nawet chyba filmy z udziałem aktorów lepiej wyszły niż ta produkcja. Fajnie by było jak by jakaś telewizja znowu zaczęła emitować serial to było by coś. :)

JCVD

Również zgadzam się z wami. Sam wygląd postaci jest taki sobie. Żółwie Ninja, jak ktoś trafnie powiedział "bohaterowie dzieciństwa" mogły by powrócić, ale nie w takim stanie, jak tym przypadku. Dla nas wzorem jest serial z lat 90-tych a po trailerach widać, że jest to kiepski sposób na odcinanie kuponów, bądź jakiś amerykański chwyt marketingowy, żeby było co drukować na kubkach i innych gadżetach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones