PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129948}
6,3 14 015
ocen
6,3 10 1 14015
4,2 6
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Słaby

ocenił(a) film na 4

Mogli jakos kontynuowac watek z Shredderem, a tak to powstal film typu "żółwie 10 lat pozniej" ze slaba fabula i watpliwymi przeciwnikami.
Poza tym Donatello i Michelangelo sa tylko tlem, a w glownej roli wystepuja Leonardo i Raphael. Zawiodlem sie dosc mocno. Ach to byly czasy.... Bebop & Rocksteady

ocenił(a) film na 5
Lestat

Tak właśnie drogi Lestacie.

Shredder - madafaka taki jak joker w batmanie, czy venom w spidermanie. Ale pomijając to film zarąbisty. Ja jako fan gumowych strojów wersji z lat 80 przy tych tmnt jesttem na tak:) Ale chyba wolałbym zobaczyć jak walczą z animowanym SZREDEREM:D

ocenił(a) film na 8
Redgard

Tulko że shreder już został zniszczony w serialuTV(2003) i dziwnie by to wyglądało gdyby tak nagle by się pojawił.

ocenił(a) film na 5
rozrabiak1

2003 serial to chyba jakaś pomyłka:) łęh łęh łeh. No trafsofmersy powstały i jakoś nie jest dziwne, że jest megatron i optimus którzy w bajce umarli.

ocenił(a) film na 9
Redgard

co do transformerow to film pokazuje na nowo od przybycia robotow na ziemie.Co do optimusa to umieral kilkakrotnie w filmie ale nigdy w ostatecznosci a Megatron slat sie Galvatronem.Troche nie na miejscu takie Twoje porownanie. W tej wersji zolwi wlasnie bardzo dobrze ze mamy innych przeciwnikow,przynajmniej cos innego i ciekawszego.

ocenił(a) film na 6
Lestat

ja nie znam starszych wersji, bo to nie moje czasy, ale ta wersja bardzo mnie zaskoczyła .... negatywnie. Film jest bezsensowny. Przed 34 filmu to bracia ze soba walcza a nie z wrogiem, dopiero 10 minut samego konca to walka dobra ze złem. Beznadziejny. Ale za to bardzo podobała i sie muzyczka (taka tajemnicza) i grafika (niepowtarzalna i nadajaca klimat). Szkoda ze scentriusz i fabła do bani ;/ 5/10

ocenił(a) film na 4
ToySoldier

Dlatego mogli wplesc te historie gdzies pomiedzy walki z Shredderem, bo tutaj zle charaktery okazaly sie calkowitym niewypalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones