PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129948}
6,3 14 015
ocen
6,3 10 1 14015
4,2 6
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Nie powiem abym czuł się rozczarowany, ponieważ nie spodziewałem się niczego wielkiego, ot lekki filmik, który przypomni mi moje dzieciństwo kiedy to bez wytchnienia wyczekiwało się na kolejny odcinek kreskówki o wojowniczych żółwiach. Ogromny brak Shrredera (tak to się pisze? ;p)! Taka postać powinna koniecznie się pojawić, ale podobno żółwie go zabiły, więc normalne, że go nie było. Plusem tego filmu/bajki jest postać Mike`ya, podobnie jak w serialu animowanym wyszedł na takie wyluzowanego kolesia. Strona wizualna ok, muzyka dobrze dobrana. Brak jednak tego klimatu, który miał serial animowany, no ale cóż, mówi się trudno. w 80% powstanie następna część, ponieważ twórcy pozostawili sobie furtkę do kontynuacji, kiedy to szefowa "Stopy" (ta org. naprawdę tak się nazywała? :D) przepowiada powrót starego wroga czy coś, wynika z tego, że Shrreder powróci w następnej części. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones