PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129948}
6,3 14 015
ocen
6,3 10 1 14015
4,2 6
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

Właśnie go zobaczyłem. Czegoś takiego się nie spodziewałem, po prostu. Wiedziałem, że dubbing będzie słaby, ale żeby aż tak? Ludzie, za co?! "W mordę lisa"? "Jak jeden mąż"? Cała kwestia na końcu - totalnie zwalona. Szkoda. Tyle polskie dzieciaki musiały czekać na ten film i jeszcze im coś takiego robią. Ja namówię swojego 7 letniego siostrzeńca aby obejrzał "turtlesy" w oryginale, z napisami. A niech się chłopak wprawia, a co.

ocenił(a) film na 9
wesker178

Ja się łudziłem że dubbing będzie udany tak jak w shrekach epokach lodowcowych i innych animacjach komputerowych ale niestety widać jest bardziej skierowany pod dzieciaki do lat 10 niż pod młodzież :/ a chciałem iść na to do kina dobrze że nie poszedłem bo by mi się film nie spodobał w polskiej wersji. "W mordę lisa"?? co to za tekst wogóle gdzie się tak mówi?? "Jak jeden mąż"?? brzmi strasznie pedalsko jakby żółwie nosiły czerwone torebki to by pasowało... podłożone głosy też do kitu strasznie drętwe sztuczne i bez emocji

Zdecydowanie odradzam oglądania z polskim dubbingiem.

wesker178

ojojojojojojooj, to woła o pomstę do nieba, ten dubbing jest beznadziejny. Dzieciom poniżej 8 lat może to różnicy nie zrobi, ale tym deczko starszym, z zwłaszcza "dzieciom" wychowanym na żółwiach skaszani to cała zabawę z oglądania filmu :/

Amon

Żółwie TAK polskie dubbing NIE! przekro bo przecież polski dubbing to potencjał polskiej kinematografi......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones