PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129948}
6,3 14 015
ocen
6,3 10 1 14015
4,2 6
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja

daje 7/10 za animacje ktura moim zdaniem byla mega!!!! ale sama historia bylo srednia.

polejjanak

Gratulacje, udało Ci się napisać wyraz "historia" bezbłędnie... tak trzymać...

ocenił(a) film na 4
smyru

Ktoś powinien sprowadzać na ziemię takie komentarze. :E

Paramita

polejjanak pisze sie "który", a poza tym to chyba krotko na tym swiecie zyjesz i jeszcze nie widziales dobrej animacji bo bynajmniej tam w zolwiach byla tragiczna, a juz nie mowie o fabule i polskim dubbingu...porażka

polejjanak

polejjanak, ile masz lat? Żal mi ciebie.

kamilo793

Ludzie, spokojnie, bądźmy pacyfistami... Zgoda, poliktoś tam zrobił beznadziejny, upokarzający błąd, ale zaczął temat nie o poprawnej polszczyźnie, tylko o filmie. Więc...? Co sądzicie o animacji? Mi nie bardzo przypadła do gustu, bo to jednak nie są już te same żółwie. A dubbing był przerażający... Ale w końcu to moje żółwie, więc tak naprawdę w sumie nie wiem, co mmam myśleć o tym filmie.
I większość tekstów, które miały być w zamyśle zabawne, wcale nie były śmieszne.
A wy co sądzicie?

Marike

Dubbing słaby bo zrobiony na potrzeby tvp1.(nie wiem do końca dlaczego tak) Nie widziałem wersji z dubbingiem który można było usłyszeć w kinie czy na DVD , ale ponoć o niebo lepszy .Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones