Chris EvansV

Christopher Robert Evans

8,4
90 296 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Evans
użytkownik usunięty
BozekVooDoo

Od razu raźniej po Twoim poście~~

Ta mściwość wśród gejów xD lmao

użytkownik usunięty
BozekVooDoo

Oj tam, "mściwość" od razu... xD Takie ostre słowo.

użytkownik usunięty
BozekVooDoo

(Btw. MŚCICIELE. To takie adekwatne słowo w kontekście Avengera.)

Prefect

Oczywiście, że tak

Prefect

Tak! Uwielbiam ^^
Jako zwykły aktor to ta broda go postarza... :/

Prefect

Tak oczywiście , że tak . Jest przystojny , ma kondycje , a do tego jest opiekuńczy i sprawiedliwy <3 ♥♥

użytkownik usunięty
Prefect

Jestem chyba w mniejszości, bo on w ogóle mi się nie podoba.

Prefect

idealny

Prefect

Średnio na jeża, nie rozumiem zachwytów.

Prefect

Nie.
Evans nie powiem, ma ładną buźkę... Ale nic poza tym. Nie wiem, czy to wina słabych umiejętności aktorskich, czy sam Ameryka był średni jako bohater... Ale to dla mnie jeden z najbardziej denerwujących bohaterów Marvela w filmach.
Zarozumiały, przekonany o swoich racjach buc. W swoim byciu super, w swojej praworządności i patetyczności jest nie tylko nudny, ale i śmieszny dla mnie.
Z wyglądu... Cóż, nie mój typ. Zbyt wydelikacony.

Nie przekonałam się do niego w żadnym filmie. Próbowałam, ale nie mogę - dla mnie im dalej, tym gorzej. Zaczyna mu brakować pokory, co jeszcze było widoczne w pierwszym filmie i dodawało mu pewnego człowieczeństwa. Bez tego jego "współczucie" jest dla mnie sztuczne.

Mam nadzieję, że nie zostanę skrzyczana. To tylko subiektywna opinia, każdy ma prawo do swojej ;)

nati02andi

"Zaczyna mu brakować pokory, która jeszcze była widoczna w pierwszym filmie"

Prefect

Hmmmmmmmm........
Czy podoba się mi gra aktorska Chrisa Evansa w roli Kapitana Ameryki? Dla mnie odpowiedz jest prosta. A brzmi ona TAK. Moim skromnym zdaniem Chris bardzo dobrze wpasował się w tą postać. Przywiera ona własną, nie powtarzalną mimikę twarzy.
Dla mnie w każdej wyróżniającej się postaci powinien grać tylko i wyłącznie jeden aktor do tego przeznaczony, dlatego też nie wyobrażam sobie gdyby inny aktor zagrał bardzo dobrze postać Kapitana Ameryki, jak nie kto inny tylko Chris Evans.

Prefect

Ciało mrrr :D
Buźkę ma sympatyczną i miło się go ogląda, ale wole inny typ urody.
Sam Chris o wiele bardziej podoba mi się w brodzie, bardziej męski :>

Nes_s

Im więcej filmów z nim oglądam tym bardziej mi się podoba xDD

Prefect

Bardzo mi się podoba. Do tego stopnia, że w ogóle polubiłam tą komiksową postać.
A Kapitan + Bucky.... podwójna uczta dla oczu.
Ufff... właśnie robię przegląd filmów CE i jestem na fali.

Prefect

Lepszego do tej roli nie mogło być :)

Prefect

Odpowiem tak "Jest idealny jako Kapitan Ameryka :) Jakby urodzony do tej roli :) " O tym że jest przystojny i seksowny nie napiszę bo nie trzeba mówić o rzeczach oczywistych :)

Prefect

Oczywista oczywistość. Facet marzenie! :)

Prefect

Podobny do Toma Hardy, czy tylko ja tak uwazam? ;)

paczi88

Oj, nie bluźnij :P Uważam, że Hardy jest okrutnie przystojny, ale oczywiście patrzę przez pryzmat postaci jakie odgrywał (Max....), więc pewne w głowie dobudowałam mu osobowość. Tom ma urodę zakapiora z przedmieść Londynu, a Chris... no cóż zupełnie nie w moim typie, na ulicy bym się za nim nie obejrzała. Ponadto we wszystkich filmach robi dziwne rzeczy z brwiami.

Prefect

Zdecydowanie, dla mnie jest zdecydowanie najprzystojniejszym aktorem, a jako Cap- obłędny

Prefect

On jest idealny

Prefect

Tak, zwłaszcza w tej nowej części, ta broda i dłuższe włosy bardzo mu pasują.

Prefect

Tak. Szczególnie z brodą

użytkownik usunięty
Prefect

Zdecydowanie nie :/ Zupełnie odbiega od mojego typu...

Prefect

Ani trochę mi się nie podoba, wręcz odrzuca. Jest do bólu nudny i nie ma żadnego charakteru.

Prefect

W Zimowym Żołnierzu, genialny! ❤️ Za to w Avengers jakoś tak nie do końca do mnie przemówił. Wiadomo, że duże znaczenie ma sam scenariusz, ale gdyby taki Evans w rajtuzach CA miał teraz przede mną stanąć, to nogi bym miała jak z waty

Prefect

Oczywiście, że tak!

Prefect

Jest obsadzony idealnie.

Prefect

Oczywiście, że tak! Przystojny, umięśniony i ten jego głos

Prefect

Bardzo. Nie jest w moim typie, ale uważam, że ma wspaniałą urodę, idealną do roli superbohatera. Jest męski, dobrze zbudowany. Nie mogli wybrać lepiej. Lubię zresztą jego postać. :)

Prefect

jest IDEALNY! :)

Prefect

Cudny, o ile nie ma brody ;)

Prefect

Zdecydowanie nie jako facet. Jako Kapitan Ameryka jest ok, nie drażni ale też nie wzbudza mojego zachwytu. Co innego Zimowy Żołnierz... Moja ukochana postać z Marvela.

Prefect

Tak jest przystojny, piękny uśmiech ale zdecydowanie bardziej podoba mi sie Thor

Prefect

Chris Evans jest jednym z tych aktorów którzy zaliczają się do "im starszy tym lepszy" :)

Prefect

I po jaką cholerę się pytasz? Teraz masz odpowiedź... Marne szanse mamy...

Prefect

Nie. W 'Obdarowanych'tak.

Prefect

Oczywiście :) Najlepiej z brodą i z dłuższymi włosami.

Prefect

Taaaakkk!!!

Prefect

Przystojny ale ja lubię mniej metroseksualnych

Prefect

Chris ogólnie mi się zawsze podobał od czasów fantastycznej czwórki, Steve Rogers w jego wykonaniu jest ok, nie wyobrażam sobie innego. Nikt nie jest idealny każdy ma wady, w jednym filmie wygląda lepiej w innym gorzej, mega mi się podobał w wojnie bez granic z tą brodą i dłuższymi włosami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones