PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94443}

Boston Public

7,3 15 735
ocen
7,3 10 1 15735
7,3 6
ocen krytyków
Boston Public
powrót do forum serialu Boston Public

Tłumaczenie sezonu 2,3

ocenił(a) serial na 10

witam poszukuje osoby która podjełaby się tłumaczenia sezonów, mam angielskie napisy.

theart

A możesz wysłać mi napisy na mejla? Oglądam drugą serię ze słuchu i rozumiem ok 85-90%, ale pozostaje niedosyt :-)

ocenił(a) serial na 10
morpheuss

chętnie napisz priv

theart

Witam. Nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości, także podaję adres e-mail morpheuss@autograf.pl Dziękuję z góry i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
theart

mam pytanie- juz ktos przetłumaczył te sezony o ktorych wspominach, bo jesli nie to ja chetnie

phejzdral

raczej nikt nie przetłumaczył.

ocenił(a) serial na 10
andia_anka

Ja chętnie pomogę przy tłumaczeniu, z tego co wiem to 1szy sezon jest przetłumaczony.

ocenił(a) serial na 10
James1234

pierwszy jest dostępny z lektorem tak więc chodzi tylko o 2 pozostałe.
ale nie chce mi się wierzyc ze nie znajdzie się choc jedna osoba która go nagrywała z tego co pamiętam praktycznie wszystkie odcinki wyemitował polsat i tv4.

ocenił(a) serial na 7
theart

Mogę też pomóc przy tłumaczeniu :)

ocenił(a) serial na 10
nelly2

Fajnie niestety angielskie napisy gdzieś zaginely, trzeba przejrzec google.

ocenił(a) serial na 10
theart

Hej! Macie te sezony przetłumaczone? Ja mam wszystkie odcinki, ale tylko w wersji angielskiej. Też mam słabość do tego serialu. Prawdziwy film o życiu. Szkoda, że tv woli takie filmy jak "M jak miłość". Chi McBride i Anthony Heald w swoich życiowych rolach. Aż dziw, że Chi po tej roli nie gra ról pierwszoplanowych w innych filmach. Mój Oscar dla tych dwóch panów :) Odezwijcie się w sprawie tych napisów.

szpak312

Witajcie,ma ktoś może namiary gdzie oglądnąć 1 sezon?

ocenił(a) serial na 9
Ryxon

na zalukaj

ocenił(a) serial na 8
theart

Nikt nie ma angielskich napisów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones