PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31473}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
6,7 10 265
ocen
6,7 10 1 10265
6,3 6
ocen krytyków
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum filmu Wojownicze Żółwie Ninja

Swietny w dodatku....pamietam jak z kumplami robilismy rozne noze i nunczaka...turtle power!!!

użytkownik usunięty
Michal1992

Żółwie ninja to był prawdziwy odlot na samym początku poprzedniej dekady. Ja i cała moja klasa mieliśmy na ich punkcie kompletnego świra, zbieraliśmy figurki, wymienialiśmy się naklejkami do albumu, a mi udało się nawet zdobyć nagrodę na szkolnym balu za stroj Raphaela.
Ech...

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Ja pamiętam, że po obejrzeniu tego filmu z kartonu zrobiłem sobie skorupę i nosiłem na plecach :-)) Przywiozłem sobie z lasu kawał gałęzi, wystrugałem ją sobie i byłem Donatellem:D

Dzieciństwo... to były czasy, beztroska i zabawa.

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Tez z kumplem ganialismy z kijkami po osiedlu ,właziliśmy na śmietniki itp ,najlepsza zabawa byla w nocy na starej hali ,tiaaaa.No i juz wtedy zawsze chcialem być Leo!

ocenił(a) film na 9
FritzTheCat

ja sie z kumplami w to we 4 bawiłem, byłem Leonardo;) Obecnie wole Rapha, ale pewnie jak wielu z nas. A co do nunchako i kij(bo miecza i sai nie posiadam) to bawie się nimi do dziś i jestem całkiem niezły.

ocenił(a) film na 10
Hilarious

ja zawsze robiłem na Rafaela xD .....................krótki &_&

ocenił(a) film na 8
gosuralf

W dzieciństwie oglądałem ten film z 10 razy i nigdy mi się nie nudził :D Muszę gdzies teraz go dorwać i obejrzeć po tych kilku latach ;p

berecioko

Ja miałem z kolegami nasz klub Żółwi Ninja :) totalny fanatyzm. Ja byłem Donatello, nie wiem ten ziomek mi się zawsze podobał :) był taki wyluzowany, ale nie tak jak ten głupek Michael Angelo :) nie był taki wyniosły jak Leo i nie taki narwaniec jak Ralph. Zbieraliśmy naklejki, figurki, książeczki , oglądaliśmy kultową bajkę w poranne soboty , to były wspaniałe, beztroskie czasy. Kumpel miał na uwaga NESA , grę o żółwiach i wszyscy lali po nogach kiślem , taki fajny 2d beatem up :) ten film do dzisiaj rozdupia na kawałki. Żółwi z 2007 nie oglądałem , ale na pewno to zrobię :) aha miałem jeszcze na początku lat 90 mangę o żółwiach , cholernie gruby komiks. Pozdrawiam wychowanych na żółwiach !!!

użytkownik usunięty
Jamey

mialem komiksy i figurke nawet

ocenił(a) film na 8
Michal1992

ha, mialem nawet slipki z zolwiami!
i reka do gory, kto nigdy nie probowal przymocowac sobie miednicy na pranie do plecow:D

użytkownik usunięty
bobrolak

i bandane ze skarpetek

Michal1992

ja zawsze lubiłem długie imię Micheal Angelo, sai Raphaela, bandanę Donatella i honorowość Leonarda... jednak nie można było być każdym żółwiem
pamiętam jak w "13 posterunku" bawili się w zgadywanie filmów, jak policjantka założyła sobie miednicę na plecy :P
to dziwne co pisze się, że pierwotnie żółwie miały być złośliwą aluzją do superbohaterów

freuer

turtlesy wymiatają ,kiedyś zbierałem wszystko komiksy figurki plakaty ,pamiętam jak miałem mega plakat kinowy z pierwszej czesci ten co wszyscy 4 zółwie wyglądają z kanału a za nimi świetny widok budynków new yorku - coś pięknego - oddał bym wszystko żeby go miec spowrotem :) zółwie to miłość mojej młodości heheh

temteges

Ja oddał bym wszystko żeby mieć gre na konsole z 90 roku była super! wszystkie był shredder i te jego robotki i przede wszystkim długa i fajna ta gra frajda na maksa !!!!!

ocenił(a) film na 5
Michal1992

Ta, myśmy też robili. Po tym jak trafiłem kolegę shurikenem w łokieć odechciało nam się bawić w turtlesy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones