PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31473}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
6,7 10 265
ocen
6,7 10 1 10265
6,3 6
ocen krytyków
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum filmu Wojownicze Żółwie Ninja

Jak dlamnie to rządzi Michael Angelo i Schreader...a Wasze typy???

Michal1992

Dla mnie też:) Sherdder and Majki byli najfajniejszymi bohaterami jakich pamiętam. Jak byłam mała, to bawilyśmy się w żólwie ninja i ja byłam Michaelem, a moja siostra Shredderem... Stare dobre czasy...

użytkownik usunięty
Dalija

Jak dla mnie to zawsze ulubioną postacią był Raphael i do tej pory nikomu nie udało się zrzucić go z I miejsca na podium. Raphael zawsze mi imponował swoją bronią, własnym zdaniem, odwagą, chęcią do bitki. Chyba jesteśmy do siebie bardzo podobni.

użytkownik usunięty

jak dla mnie to michaelangelo i casey jones rządzili casey miał fajny kij hokejowy :D

ocenił(a) film na 8
Michal1992

odkąd pamiętam zawsze najbardziej lubiłem Casey Jonesa, największy luzak z całej ekipy:) drugie miejsce miał Raphael

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Mój typ to Rafaello. Ten żółw wymiata na maksa. Jest najlepszy. Lubi działać indywidualnie, świetnie walczy. Jest naprawdę dobry. To zdecydowanie moja ulubiona postać. Jak zauważyłem to twórcy komiksu też chyba z nim sympatyzują:) Porprostu Rafael jest najciekawszy z żółwi. Wie czego chce:P No a druga moja ulubiona postać to Krang. To najlepszy czarny charakter w filmie.

ocenił(a) film na 8
mcspike

Raphaello za buntowniczy charakter , ale tylko w tym filmie. W komiksach/kreskówce moim ulubionym żołwiem jest Leonardo :)

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Michaelangelo za luz i humor. Najmniej bystry ze wszystkich żółwi ale najzabawniejszy. Z nim chyba nie można byłoby się nudzić:D

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Leonardo
Na drugim miejscu Mickey ,na trzecim Casey (fajny kostium itp) xD

użytkownik usunięty
Michal1992

Moją ulubioną postacią byłby Mózg Krang.. ale go nie było wogóle :( Myśle że CASEY w jedynce był super... albo APRIL ale ta z JEDYNKI.. bo w 2 i 3 byla niepodobna do tej serialowej reporterki :)

ocenił(a) film na 8

Ta April z jedynki też nie było podobna.

Michal1992

z filmu to Donatelo i Casey, scena jak naprawiają auto.

ocenił(a) film na 10
uglyboy

Mi zawsze najbardziej podobała się postać Rapha. Do dziś mam chyba podobne cechy do tej postaci buntownik,indywidualista i outsider. I oczywiście Shredder po stronie zła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones